Programėlės

Paprasčiau sekite maisto galiojimo terminus bei planuokite apsipirkimus
Pantry check

Programėlė stebi ir primena jūsų turimų maisto produktų galiojimo datas, rekomenduoja kurių maisto produktų atsargas reikėtų papildyti.
Programėlės kalbos: anglų. Programėlė skirta Apple operacinei sistemai.

Your Food – No Waste Inventory

Programėlė padės tvarkyti maisto atsargas, susidaryti pirkinių sąrašą, planuoti biudžetą, siųs priminimus apie maisto galiojimo terminus.
Programėlės kalbos: anglų, prancūzų, vokiečių, norvegų, lenkų, ispanų. Programėlė skirta Android operacinei sistemai.

Olio. Share more, waste less

Dalinimosi maistu programėlė. Programėlės pagalba galite atiduoti perteklinį maistą ir susirasti tai, ko iš maisto produktų trūksta jums. Programėlės kalbos: anglų. Programėlė skirta Android ir Apple operacinėms sistemoms.

Programėlė sujungia perteklinio maisto turėtojus (restoranus, kavines, valgyklas ir žmones, kurie šį maistą galėtų suvartoti – atsiimti nemokamai ar sutiktų sumokėti nedidelę dalį maisto kainos. Šiuo metu programėlė veikia: Austrijoje, Belgijoje, Kanadoje, Danijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Islandijoje, Italijoje, Norvegijoje, Lenkijoje, Portugalijoje, Ispanijoje, Švedijoje, Šveicarijoje, JAV, Anglijoje ir yra pasiekiama šių valstybių kalbomis.

Winow

Programėlė skirta maitinimo įstaigoms ar kitiems verslams. Programėlė naudoja išmaniuosius skaitiklius, kurie pritvirtinti prie maisto atliekų konteinerio ar šiukšlių dėžės. Kaskart išmesdami maisto atliekas ekrane įmonės darbuotojai įveda informaciją apie šių atliekų kilmę, o vėliau susistemindama informaciją programėlė padeda jų išvengti. Programėlė pasiekiama 30 Europoje ir daugelyje Azijos šalių.

Nosh

Dirbtiniu intelektu paremta programėlė, padedani stebėti namuose turimo maisto galiojimo datas. Taip pat programėlė gali rekomenduoti receptus, kurių pagrindą sudaro jūsų turimi produktai, padeda susiplanuoti pirkinių sąrašą. Programėlės kalbos: anglų. Programėlė skirta Android ir Apple operacinėms sistemoms